زنگ بورس یک مجله اینترنتی در «حوزه آموزش و یادگیری بورس» است. این پروژه در سال 1398 با سرپرستی «محمد باقر نخجوانی» راه اندازی شد و با همکاری تیم های تخصصی تولید محتوا، کارشناسان مالی و کارشناسان آموزش دیجیتال شروع به فعالیت کرده است.

زنگ بورس به دنبال این است که محتواهای کاربردی در زمینه یادگیری مسائل بورس را با بیانی جذاب ارائه دهد و با تهیه منابع دسته اول، به کاربران خود انگیزه یادگیری بیشتری بدهد تا بتوانند درک بهتری از بورس داشته باشند.

با توجه به اینکه یادگیری بورس یکی از پیچیده ترین کارها محسوب می شود، زنگ بورس درصدد است تا آن را با بیانی متفاوت ارائه دهد. در فضایی به دور از فرمول ها و تکنیک های پیچیده مالی.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت درسایت شرکت زنگ بورس را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

خرید عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی اقدام به خرید عضویت مورد نظر نماید.

تبصره 1
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3
استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

تبصره 4
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، زنگ بورس حق دارد سفارش را باطل کند.